Amazon.com, Inc.
Memuatkan harga
Harga
Perubahan 24 jam
Volum 24 jam
Pedagang aktif

Soalan lazim

Maklumat pasaran di Hyperdash adalah untuk tujuan maklumat sahaja dan bukan nasihat kewangan, pelaburan, undang-undang, atau cukai. Berdagang Amazon.com, Inc. (AMZN-USDC) melibatkan risiko pasaran dan mungkin tidak sesuai untuk semua pedagang. MetodologiTerma

Crypto spot market

Amazon.com, Inc. (AMZN-USDC) market page

Harga Amazon.com, Inc. (AMZN-USDC) langsung, volum 24 jam, open interest, dan kadar funding. Dagangkan Amazon.com, Inc. 24/7 di Hyperdash, terminal dagangan paling canggih untuk pedagang pro Hyperliquid.

Soalan lazim

Bagaimana cara saya beli Amazon.com, Inc. di Hyperdash?

Sambungkan dompet, deposit USDC, dan tempatkan pesanan beli di pasaran spot AMZN-USDC/USDC dari terminal Hyperdash. Pembelian spot diselesaikan on-chain ke dompet anda. Beli Amazon.com, Inc. di Hyperdash.

Adakah Amazon.com, Inc. pelaburan yang baik?

Amazon.com, Inc. adalah meruap dan spekulatif. Lakukan penyelidikan anda sendiri tentang projek, semak jadual bekalan token, dan tinjau keadaan pasaran sebelum melabur. Hyperdash tidak memberikan nasihat pelaburan.

Bagaimana cara saya dagang Amazon.com, Inc. di Hyperliquid?

Dagangkan Amazon.com, Inc. (AMZN-USDC) di Hyperdash, terminal dagangan paling canggih untuk pedagang pro Hyperliquid. Hyperdash menyediakan buku pesanan langsung, kadar funding dan open interest masa nyata, analisis kohort on-chain, dan pelaksanaan satu klik di setiap pasaran Hyperliquid. Dagang Amazon.com, Inc. di Hyperdash.

Patutkah saya dagang Amazon.com, Inc. di spot atau perp?

Spot Amazon.com, Inc. diselesaikan ke dompet anda dan tiada risiko funding atau pembubaran. Perp Amazon.com, Inc. menawarkan leveraj, dagangan 24/7, dan pendedahan short tetapi mengumpul funding sejam. Dagang Amazon.com, Inc. di Hyperdash.

Di manakah saya boleh menemui buku pesanan Amazon.com, Inc.?

Buku pesanan Amazon.com, Inc. langsung, carta kedalaman, dan dagangan terbaru boleh dilihat dalam terminal Hyperdash. Buka buku pesanan.