Official Trump
Ładowanie ceny
Cena
Zmiana 24h
Wolumen 24h
Otwarte pozycje
Stopa finansowania
Aktywni traderzy

Kluczowe transakcje

Największe PnL

Trader
Kierunek
Wartość nominalna
PNL

Największe otwarte pozycje

Trader
Kierunek
Wartość nominalna
UPNL

Najczęściej zadawane pytania

Informacje rynkowe na Hyperdash mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią porady finansowej, inwestycyjnej, prawnej ani podatkowej. Handel Official Trump (TRUMP) wiąże się z ryzykiem rynkowym i może nie być odpowiedni dla każdego tradera. MetodologiaWarunki

Crypto perpetual market

Official Trump (TRUMP) market page

Cena Official Trump (TRUMP) na żywo, wolumen 24h, otwarte pozycje i stopa finansowania. Handluj Official Trump 24/7 na Hyperdash, najbardziej zaawansowanym terminalu tradingowym dla profesjonalnych traderów Hyperliquid.

Ticker
TRUMP
Display name
Official Trump
Market class
Crypto perpetual market
Instrument
TRUMP
Market
TRUMP

Najczęściej zadawane pytania

Jak handlować perpami Official Trump na Hyperdash?

Połącz portfel, wpłać USDC i złóż zlecenie long lub short na Official Trump (TRUMP) z terminala Hyperdash. Finansowanie rozlicza się co godzinę, a arkusz zleceń jest w pełni on-chain na Hyperliquid. Handluj Official Trump na Hyperdash.

Jak kupić Official Trump?

Na Hyperdash możesz uzyskać długą ekspozycję na Official Trump (TRUMP) przez rynek kontraktów perpetual Hyperliquid. Połącz portfel, wpłać USDC i złóż zlecenie kupna. Hyperdash nie przechowuje aktywa bazowego. Handluj Official Trump na Hyperdash.

Jak handlować Official Trump na Hyperliquid?

Handluj Official Trump (TRUMP) na Hyperdash, najbardziej zaawansowanym terminalu tradingowym dla profesjonalnych traderów Hyperliquid. Hyperdash daje Ci arkusze zleceń na żywo, finansowanie i otwarte pozycje w czasie rzeczywistym, analizę kohort on-chain oraz egzekucję jednym kliknięciem na każdym rynku Hyperliquid. Handluj Official Trump na Hyperdash.

Jaką pozycję ma Official Trump według kapitalizacji rynkowej?

Official Trump zajmuje obecnie miejsce #118 pod względem łącznej kapitalizacji rynkowej wśród wszystkich kryptowalut.

Jaka jest podaż w obiegu Official Trump?

W obiegu znajduje się około 237,41 mln TRUMP. Maksymalna podaż to 1 mld.

Jak smart money jest pozycjonowany na Official Trump?

Najbardziej zyskowne portfele na Hyperdash są obecnie mniej więcej zrównoważone na Official Trump, bez wyraźnego przekonania po żadnej ze stron. Zobacz kohortę skrajnie zyskowną.

Jaka jest maksymalna dźwignia dostępna na perpach TRUMP?

Hyperdash obsługuje dźwignię do 10x na kontraktach perpetual Official Trump (TRUMP).

Czy powinienem zagrać long czy short na Official Trump?

Long lub short na Official Trump to Twoja decyzja. Przed otwarciem pozycji przejrzyj wykres, stopę finansowania, otwarte pozycje i ostatnią akcję cenową. Hyperdash nie udziela porad inwestycyjnych.

Jaka jest kapitalizacja rynkowa Official Trump?

Kapitalizacja rynkowa w obiegu Official Trump wynosi około 389,94 mln USD, obliczona jako podaż w obiegu × bieżąca cena.

Jaka jest w pełni rozwodniona wycena Official Trump?

W pełni rozwodniona wycena Official Trump wynosi około 1,64 mld USD, obliczona względem maksymalnej docelowej podaży tokenów.

Jaka jest historycznie najwyższa cena Official Trump?

Historyczne maksimum Official Trump to 73,43 USD, odnotowane dnia 19 stycznia 2025.