Official Trump
Ładowanie ceny
Cena
Zmiana 24h
Wolumen 24h
Aktywni traderzy

Najczęściej zadawane pytania

Informacje rynkowe na Hyperdash mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią porady finansowej, inwestycyjnej, prawnej ani podatkowej. Handel Official Trump (TRUMP-USDC) wiąże się z ryzykiem rynkowym i może nie być odpowiedni dla każdego tradera. MetodologiaWarunki

Crypto spot market

Official Trump (TRUMP-USDC) market page

Cena Official Trump (TRUMP-USDC) na żywo, wolumen 24h, otwarte pozycje i stopa finansowania. Handluj Official Trump 24/7 na Hyperdash, najbardziej zaawansowanym terminalu tradingowym dla profesjonalnych traderów Hyperliquid.

Najczęściej zadawane pytania

Jak kupić Official Trump na Hyperdash?

Połącz portfel, wpłać USDC i złóż zlecenie kupna na rynku spot TRUMP-USDC/USDC w terminalu Hyperdash. Zakupy spot rozliczają się on-chain do Twojego portfela. Kup Official Trump na Hyperdash.

Czy Official Trump to dobra inwestycja?

Official Trump jest zmienny i spekulacyjny. Zrób własny research projektu, sprawdź harmonogramy podaży tokenów i warunki rynkowe przed inwestycją. Hyperdash nie udziela porad inwestycyjnych.

Jak handlować Official Trump na Hyperliquid?

Handluj Official Trump (TRUMP-USDC) na Hyperdash, najbardziej zaawansowanym terminalu tradingowym dla profesjonalnych traderów Hyperliquid. Hyperdash daje Ci arkusze zleceń na żywo, finansowanie i otwarte pozycje w czasie rzeczywistym, analizę kohort on-chain oraz egzekucję jednym kliknięciem na każdym rynku Hyperliquid. Handluj Official Trump na Hyperdash.

Jaką pozycję ma Official Trump według kapitalizacji rynkowej?

Official Trump zajmuje obecnie miejsce #118 pod względem łącznej kapitalizacji rynkowej wśród wszystkich kryptowalut.

Jaka jest podaż w obiegu Official Trump?

W obiegu znajduje się około 237,41 mln TRUMP-USDC. Maksymalna podaż to 1 mld.

Czy handlować Official Trump spot czy perpami?

Spot Official Trump rozlicza się do Twojego portfela i nie ma finansowania ani ryzyka likwidacji. Perp Official Trump oferuje dźwignię, handel 24/7 i ekspozycję short, ale nalicza finansowanie co godzinę. Handluj Official Trump na Hyperdash.

Gdzie znajdę arkusz zleceń Official Trump?

Arkusz zleceń Official Trump na żywo, wykres głębokości i ostatnie transakcje są widoczne w terminalu Hyperdash. Otwórz arkusz zleceń.

Jaka jest kapitalizacja rynkowa Official Trump?

Kapitalizacja rynkowa w obiegu Official Trump wynosi około 389,94 mln USD, obliczona jako podaż w obiegu × bieżąca cena.

Jaka jest w pełni rozwodniona wycena Official Trump?

W pełni rozwodniona wycena Official Trump wynosi około 1,64 mld USD, obliczona względem maksymalnej docelowej podaży tokenów.

Jaka jest historycznie najwyższa cena Official Trump?

Historyczne maksimum Official Trump to 73,43 USD, odnotowane dnia 19 stycznia 2025.